Részletes programterv - Dunántúli Speciális Filmszemle, Szombathely

MSMKE Written by 

(0 votes)
A Dunántúli Speciális Filmszemle műsorfüzet, részletes program, 2022. május 25.
Tervezett program:
8:30 Érkezés, regisztráció
9:00 Rajzpályázat díjátadó
9:15 Fotókiállítás és Filmszemle megnyitó
09:30 Versenyfilmek vetítése
 
1. A két jóbarát - Nyíri László és a Bánhalmai Filmes Csoport, Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Segítő Kézzel a Fogyatékosokért Alapítvány 0:02:49
2. Nem elég szeretni, jól kell szeretni - Köteles Erzsébet, Budapest 0:09:58
3. Emlékeim a filmes táborból - Cziráki Zsolt, Segítő: Deme Gábor, Csongrád Megyei Napsugár Otthon Ásotthalmi részleg, Ásotthalom 0:05:04
4. És te ki voltál? - Ágfalvai filmesek, Segítő: Szalay József, Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ Pszichiátriai Betegek Otthona Ágfalva 0:09:22
5. Multiverzum csapat mókás napjai - Forró Máté, Jászfényszaru 0:03:06
6. Időtlen - Speciális Filmes Csoport, Szombathely, Segítő: Sarlainé Albert Lívia, Juranovits-Racker Rita, Hajas Klaudia, Vas Megyei ÉFOÉSZ Egyesülete 0:04:01
7. Nyitás - Kiss Ferenc Segítő: Bálint Csaba, Fülöp Konstantin, Peresznyei Filmes Csoport, Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ Peresznyei telephelye 0:03:48
8. Hatan a király ellen - Szombathelyi Jóbarátok, Segítő: Karácsony Éva, Deme Gábor 0:05:55
9. Mosodai munka - Berki Annamária és a Bánhalmai Filmes Csoport, Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Segítő Kézzel a Fogyatékosokért Alapítvány 0:02:48
10. Tükör kép játék - Köteles Erzsébet, Budapest 0:12:02
11. Karácsony - Ágfalvai filmesek, Segítő: Szalay József, Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ Pszichiátriai Betegek Otthona Ágfalva 0:09:08
12. A Margitsziget kalózai - Életrevalók Filmes Műhely, Segítő: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Egyesített Szociális Intézménye Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest, Újpalota 0:02:56
13. Organikus (MICU) és bio (MUCI) – Gellért Andor Tamás, Segítő: Zádor Gábor, Budapest 0:05:09
14. 34 év - Lengyel Krisztina, Segítő: Gaál Balázs, Szentgotthárdi Szakosított Otthon 0:24:00
15. Rendőrnő az álmom - Életrevalók Filmes Műhely, Segítő: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Egyesített Szociális Intézménye Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest, Újpalota 0:08:43
16. SegítŐ - Speciális Filmes Csoport, Szombathely és Cziráki Zsolt, Segítő: Sarlainé Albert Lívia, Vas Megyei ÉFOÉSZ Egyesülete 0:04:22
17. A magányos farkas - Szombathelyi Jóbarátok, Segítő: Karácsony Éva, Deme Gábor 0:07:03
18. Láss meg engem! - Gömbös Olivér, Gömbös Marcell, Segítő: Gömbösné Hideg Viktória, Budakalász 0:07:04
19. Képes vagy rá - Cziráki Zsolt, Segítő: Farkasné Németh Ibolya, Csongrád Megyei Napsugár Otthon Ásotthalmi részleg, Ásotthalom 0:03:28
20. Az árva gidák - Lengyel Krisztina, Lukács Tamás Segítő: Gaál Balázs, Szentgotthárdi Szakosított Otthon 0:07:15
 
12:00 Ebédszünet
 
13:00 Versenyfilmek vetítése
 
21. Karantén - Ágfalvai filmesek, Segítő: Szalay József, Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ Pszichiátriai Betegek Otthona Ágfalva 0:21:06
22. Vár a munka - Cziráki Zsolt, Segítő: Farkasné Németh Ibolya, Csongrád Megyei Napsugár Otthon Ásotthalmi részleg, Ásotthalom 0:06:16
23. Isten tenyerén - Köteles Erzsébet, Budapest 0:06:35
24. 100akadály - Speciális Filmes Csoport, Szombathely, Segítő: Sarlainé Albert Lívia, Vas Megyei ÉFOÉSZ Egyesülete 0:04:44
25. Majom mamája - Rum-Kastély EGYMI Média Szakköre, Segítők: Ihász-Kozmor Barbara, Góth Szilvia 0:07:37
26. Pandémia - Lengyel Krisztina, Lukács Tamás, Segítő: Gaál Balázs, Szentgotthárdi Szakosított Otthon 0:06:50
27. Az ecseri népviselet – Bíró Kolos Tiván, Füzesabony 0:02:58
28. Az út, az igazság és az élet - Kiss Ferenc, Segítő: Torda-Mikolics Klaudia, Fülöp Konstantin, Bálint Csaba, Peresznyei Filmes Csoport, Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ Peresznyei telephelye 0:04:53
29. Egészen félig - Életrevalók Filmes Műhely, Segítő: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Egyesített Szociális Intézménye Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest, Újpalota 0:10:00
30. Vírusírtók – Mozgásjavító Filmműhely, Segítő: Szalay Kristóf, Mozgásjavító EGYMI, Budapest 0:09:29
31. Esőcsepp vagyok - Köteles Erzsébet, Budapest 0:08:31
32. Találkozások – Nyíri László és a Bánhalmai Filmes Csoport, Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Segítő Kézzel a Fogyatékosokért Alapítvány 0:03:20
33. A Jégkirálynő átka - Szombathelyi Jóbarátok, Segítő: Karácsony Éva, Deme Gábor 0:08:16
34. Egy életem, két világom - Gömbös Olivér, Segítő: Gömbösné Hideg Viktória, Budakalász 0:04:37
35. Illúzió - Speciális Filmes Csoport, Szombathely, Segítő: Sarlainé Albert Lívia, Vas Megyei ÉFOÉSZ Egyesülete 0:03:45
36. A 21. napon - Életrevalók Filmes Műhely, Segítő: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Egyesített Szociális Intézménye Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest, Újpalota 0:07:26
37. Sebesség megszállottjai - Forró Máté, Jászfényszaru 0:03:35
38. Ervin - Ágfalvai filmesek, Segítő: Szalay József, Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ Pszichiátriai Betegek Otthona Ágfalva 0:07:32
 
16:00 Eredményhirdetés, ünnepélyes díjátadó
Helyszín: MMIK Szombathely, Ady Endre tér 5.
A belépés díjtalan!

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

TÁMOGATÓINK / PARTNEREINK: